українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із Президентом УЄФА Александером Чеферіном проведення Фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА-2018 у Києві
11.11.2016 | 19:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з Президентом УЄФА Александером Чеферіном. Співрозмовники обговорили питання проведення Фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, що пройде в Києві у травні 2018 року.

"Проведення фіналу Ліги чемпіонів у 2018 році є вагомим проектом, але Україна до нього готова. Я глибоко переконаний у тому, що ми проведемо усі необхідні заходи для якомога кращого проведення Ліги чемпіонів у Києві. Я точно знаю, що ми спільно підготуємо максимально якісний захід", - наголосив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Голова Уряду висловився за оновлення операційного плану підготовки до заходу.

Прем'єр-міністр підкреслив, що український Уряд підтримує масовий спорт в країні і має амбітний план наступного року розпочати масштабне відновлення стадіонів по усій країні.

"Я думаю, що це буде дуже гарним сигналом для усіх тих, хто опікується спортом, футболом, для усіх тих, хто має бажання займатися цим прекрасним видом спорту. І це буде і нам державний внесок в розвиток", - зазначив Володимир Гройсман.

Він наголосив, що Україна завжди традиційно мала гарну футбольну школу і футбол завжди займав особливе місце серед українців.

У цьому контексті Прем'єр-міністр зауважив, що Уряд зацікавлений в створенні стратегії розвитку футболу і буде практично підходити до її реалізації.

"Український футбол буде мати успіх", - підкреслив він.

 

Довідково

Фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА відбудеться у травні 2018 року у Києві. Фінальний матч Ліги Чемпіонів-2018 серед жінок відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, який відповідає критеріям УЄФА.

 

версія для друку