українська російська англійська
Протягом доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 1 тис. 360 автомобілів, - Микола Чечоткін
14.11.2016 | 12:22
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Підрозділи ДСНС у цілодобовому режимі продовжують ліквідовувати наслідки негоди, що була зафіксована у 15 областях України. Лише впродовж минулої доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 1 тис. 360 автомобілів (з них 27 карет швидкої медичної допомоги), у яких перебувало 4 тис. 672 особи. Крім того, важкою інженерної технікою ДСНС розчищено близько 200 км. доріг у Хмельницькій та Львівській областях. До ліквідації наслідків негоди від ДСНС залучено 1 тис. 674 рятувальники та 473 од. техніки. Про це повідомив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

“На цей час ситуація повністю контрольована. Завдяки злагодженій та оперативній роботі всіх служб вдалося не допустити виникненню надзвичайних ситуацій на території держави, значних порушень у роботі особливо важливих об'єктів інфраструктури та утворенню масштабних транспортних заторів на автомобільних дорогах”, - зазначив Микола Чечоткін.

Разом з тим Голова ДСНС звернувся до вантажоперевізників та водіїв легкових авто по можливості не вирушати за межі населених пунктів та не планувати поїздок на далекі відстані.

Станом на ранок 14 листопада, тривають роботи з відновлення електропостачання у 988 населених пунктах в тринадцяти областях. Рух на автомобільних шляхах загального користування забезпечено. Продовжується розчищення під’їздів до окремих населених пунктів у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Рівненській, Київській та Чернігівській областях.

За інформацією Укргідрометцентру, у другій половині дня 14 листопада активний циклон, що зумовив погіршення погодних умов, вийде за межі України.

 

версія для друку