українська російська англійська
За надані полтавськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджетів надійшло 5,8 млн грн
14.11.2016 | 12:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядники Полтавської області з початку року поповнили місцеві бюджети області на 5,81 млн грн за надані громадянам та юридичним особам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі  4,828 млн гривень отримані за надання 72 553 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад  780 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущені не з вини органу, що здійснює його ведення.

За здійснення державної експертизи 1 400 одиниць землевпорядної документації бюджет поповнено на понад 124,6 тис. гривень.

Загалом з початку 2016 року Головне управління та територіальні органи Держгеокадастру у Полтавській області надали 215 930 адмінпослуг, з яких 134 864 (62% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки і видачі витягу на її підтвердження (31 018). Витяги технічної документації про нормативну грошову оцінку землі отримали 20 625 заявників. Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями замовили 11 200 осіб.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

 

версія для друку