українська російська англійська
Найближчим часом в Старомиколаївці проблема з трансляцією українського мовлення частково вирішиться через запуск телевежі на Карачуні
14.11.2016 | 15:47
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського мовлення в Старомиколаївці Костянтинівського району Донецької області.

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає: «Старомиколаївка вже не Правдівка, її переіменовано. Але назва сільської ради залишилася - вона й досі Правдівська. Переважна більшість громадян тут має супутникове телебачення та цифрове – «Т2». Через звичайну антену, на жаль, транслюються лише проросійські канали з Донецька, бо саме там знаходиться найвища в регіоні захоплена телевежа, а з інших сигнал не надходить».

За словами радника, місцеві жителі сподіваються, що введення в експлуатацію вежі на горі Карачун, заплановане на найближчий час, змінить ситуацію із доступом до українського мовлення. Ситуацію також може змінити побудова телевежі в Покровську, до якого відстань 30 км. Крім того, в селі нещодавно вирішено проблему з Інтернетом, відтепер є вільний доступ до українського мовлення через мережу.

 

версія для друку