українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів нараду щодо створення умов для стимулювання меценатства у спорті
14.11.2016 | 16:10
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів робочу нараду щодо створення умов для розвитку меценатства у спорті. У нараді  також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, представники Національного Олімпійського Комітету, керівники спортивних федерацій та інституцій.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко наголосив на важливості залучення додаткових коштів для фінансування спорту і фізичної культури.  Зазначив, що найбільш дієвим механізмом, який використовується у багатьох країнах світу, є меценатські можливості, підкріплені на законодавчому рівні. 

Під час наради  особливу увагу  було приділено  обговоренню напрацьованого робочого варіанту законопроекту «Про меценатство у спорті».  Представники спортивних федерацій акцентували увагу  на тих чинниках, які сьогодні стримують підтримку спорту з боку бізнесу та внесли конкретні пропозиції  щодо створення законодавчих механізмів, в тому числі, податкових стимулів, які би суттєвим чином вплинули на залучення коштів у розвиток фізкультури та спорту.

Учасники наради ініціювали створення робочої групи з напрацювання проекту закону «Про меценатство у спорті».

 

версія для друку