українська російська англійська
НКЦПФР зареєструвала випуск акцій ПАТ "Магістральні газопроводи України"
15.11.2016 | 09:34
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні, яке відбулось 14 листопада 2016 року, прийняла важливе рішення для реформи вітчизняного газового ринку, зареєструвавши випуск акцій при заснуванні Публічного акціонерного товариства «Магістральні газопроводи України».

Комісія активно долучалася до засідань робочої групи, в рамках яких було схвалено проект постанови Уряду щодо утворення нового оператора газотранспортної системи України – ПАТ «Магістральні газопроводи України», що дає початок процесу анбандлінгу НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про затвердження плану реструктуризації НАК «Нафтогаз України» у відповідності до розпочатої у 2015 році реформи газового ринку http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249240258.

Утворення нового незалежного оператора газотранспортної системи дозволить забезпечити відокремлення діяльності з транспортування природного газу та його зберігання (закачування, відбору), що є виконанням зобов’язань України перед європейським Енергетичним співтовариством, умов Третього енергетичного пакета.

 

версія для друку