українська російська англійська
Делегація Міністерства оборони України відбула до Західної Європи
15.11.2016 | 11:00
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Делегація Міністерства оборони України на чолі з директором департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майором Анатолієм Петренком відбула до Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччина.

У рамках візиту планується проведення 22-го засідання спільної українсько-французької комісії з питань двостороннього оборонного співробітництва та українсько-німецьких консультацій з питань воєнної політики та стратегії розвитку збройних сил.

Під час засідання українсько-французької комісії сторони обговорять питання регіональної безпеки та двостороннього співробітництва в оборонній сфері і підпишуть План двостороннього співробітництва між Міністерством оборони, Генеральним штабом Збройних Сил України та Міністерством оборони та Штабом Збройних Сил Французької Республіки на 2017 рік.

Під час українсько-німецьких консультацій відбудеться обговорення питань воєнної політики, стратегії розвитку збройних сил та визначення перспективних напрямів подальшої співпраці. 

 

версія для друку