українська російська англійська
Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема обговорив з молоддю Сумщини основні засади молодіжної політики в Україні
15.11.2016 | 11:57
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

12-13 листопада у Сумах відбувся семінар на тему "Успішні проекти молодіжних центрів в Україні".

Захід організований Громадським сектором Євромайдану та Національною скаутською організацією Пласт за підтримки Міністерства молоді та спорту (за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Партнером проекту у місті Суми став Сумський міський центр дозвілля молоді Сумської міської ради, який гостинно прийняв учасників з дев'яти областей України.

Мета семінару – залучення молоді до формування державної молодіжної політики та розробка нормативно-правової бази для утворення і розвитку мережі молодіжних центрів.

Учасники переймали досвід місцевих молодіжний центрів та ініціатив у місті Суми. Зокрема, управління молоді та спорту Сумської ОДА на конкурс молодіжних проектів виділяє  1 200 000 грн, а відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради  виділяє на конкурс проектів 550 000 грн .

У місті є чимало цікавих платформ для молоді, зокрема Сумський міський центр дозвілля молоді та Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, а, також, Конгрес-центр СумДУ, який перетворений з бібліотеки.

Участь у семінарі взяв заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, який розповів про бачення Міністерства молоді та спорту щодо розвитку мережі молодіжних центрів та наголосив на їх важливій ролі у процесі реформування молодіжної сфери. Під час семінару було обговорено проект типового положення про молодіжний центр і критерії «Знаку якості» та напрацьовано рекомендації щодо його удосконалення.

Учасники семінару відвідали Конгрес – центр Сумського державного університету, де відбулась відкрита зустріч з молоддю міста Суми. Олександр Ярема презентував дорожню карту реформування молодіжної сфери та основні положення законопроекту України «Про молодь». Під час неформального спілкування піднімались питання про можливості для молоді, які має Міністерство.

 

версія для друку