українська російська англійська
Визначено переможців конкурсного відбору Куратора для представлення України на Венеціанській бієнале у 2017 році
15.11.2016 | 16:33
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

За результатами рейтингового голосування Конкурсною комісією з відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва у 2017 році було відібрано 4 кураторські пропозиції.

Конкурсною комісією рекомендовано Міністру культури України наступних кураторів-переможців:

 І місце

Куратори: П. Дорошенко та Л. Куделя.

ІІ місце

Куратори: Є. Герман, М. Ланько, К. Філюк.

ІІІ місце

Куратор: П. Гудімов.

ІV місце

Куратор: В. Тузов.

Відповідно до затвердженого Порядку відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале переможцями конкурсного відбору є кураторські пропозиції, що зайняли І та ІІ місця.

Також конкурсні кураторські пропозиції, які зайняли друге-четверте місця, але не були визначені національним культурним проектом для участі у Венеціанському бієнале, вважаються пріоритетними проектами в галузі культури на рік, що слідує за роком проведення конкурсного відбору.

Враховуючи рішення Конкурсної комісії, Міністерство культури України офіційно інформувало організаторів Бієнале, що  П. Дорошенко та Л. Куделя є кураторами, відповідальними за організацію та презентацію українського мистецького проекту на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва  у 2017 році.

Нагадаємо,  що  у серпні  ц.р. з метою підготовки та гідної презентації України на 57-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва Міністерство культури України сформувало та затвердило склад Конкурсної комісії, до якої увійшли експерти з культурної політики, мистецтвознавці, куратори численних мистецьких проектів, фахівці у сфері візуального мистецтва, засновники культурних інституцій, науковці та арт-критики.

Міністерство культури України висловлює вдячність членам Конкурсної комісії за плідну, прозору, відкриту та оперативну роботу.

 

 

версія для друку