українська російська англійська
Ігор Долгов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні
15.11.2016 | 17:57
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 листопада, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану.

Під час зустрічі сторони висловили задоволення динамікою воєнно-політичного діалогу в поточному році та обговорили перспективи подальшого розвитку двостороннього співробітництва в оборонній сфері.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов подякував румунській стороні за підтримку України в процесах європейської та євроатлантичної інтеграції, яку Румунія незмінно демонструє на світовій політичній арені.

За його словами, схожість стратегічних орієнтирів України та Румунії є гарним підґрунтям для розбудови та зміцнення відносин між державами на основі європейських демократичних цінностей.

Ігор Долгов запевнив, що українська сторона готова до відвертого діалогу з Румунією щодо поглиблення двосторонньої та регіональної співпраці.

Також під час зустрічі сторони наголосили на зацікавленості у зміцненні співробітництва у військово-технічній сфері, поглибленні співпраці між ЗС України та Румунії.

Румунська сторона наголосила на готовності до практичного втілення українсько-румунських проектів, зокрема в рамках Трастових фондів НАТО.

На завершення зустрічі сторони висловили впевненість, що регулярні контакти стануть доброю традицією, яка дозволить підтримувати позитивну динаміку двостороннього співробітництва. 

 

 

 

версія для друку