українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко з робочою поїздкою відвідав Черкащину
15.11.2016 | 18:10
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

15 листопада Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко з робочою поїздкою відвідав Черкаську область.

В рамках поїздки В’ячеслав Кириленко зустрівся  зі  студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.  Під час спілкування з молоддю Віце-прем’єр-міністр говорив про українські цінності, політичний курс нашої країни, європейську інтеграцію, реформи в освіті, захист гуманітарного простору. 

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко акцентував увагу на тому, що молодь з її активною та патріотичною позицією відігравала важливу роль у формуванні української державності. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що Революцію Гідності, як і Помаранчеву та на Граніті творили молоді люди, які прагнули позитивних змін.

 «Зараз – момент істини, ми – на шляху, з якого немає вороття. І маємо лише докласти зусиль, щоб забезпечити незворотність євроінтеграційного курсу», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Під час лекції Віце-прем’єр-міністр особливу  увагу також приділив питанню декомунізації. Він наголосив,  що зміни відбулися - Україна позбулася комуністичних пам’ятників і назв населених пунктів - і тепер головним для українців має стати усвідомлення того, наскільки важливим є збереження своєї ідентичності та незалежності. Також В’ячеслав Кириленко детально розповів студентам про процеси люстрації та деколонізації, які відбулися і зараз відбуваються в Україні. 

Також під час візиту в Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького В’ячеслав Кириленко ознайомився із роботою кафедри військової підготовки, яка відкрилася у цьому році. 

 

 

 

версія для друку