українська російська англійська
Ігор Насалик вивчає роботу державних вугільних підприємств Луганської та Донецької областей
15.11.2016 | 18:25
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик у рамках робочої поїздки 15-16 листопада знайомиться з роботою державних вугільних підприємств, розташованих на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей.

Сьогодні, 15 листопада, Міністр відвідав Сєверодонецьк, де провів робочу зустріч у Луганській облдержадміністрації.

На зустрічі обговорено проблеми вугільної галузі та питання енергетичної безпеки Луганської області. Ігор Насалик розповів про фінансування вугільної галузі, передбачене проектом Державного бюджету на 2017 рік. Зокрема, він наголосив, що під гарантії Уряду планується дофінансування шахт регіону. Також учасники зустрічі обговорили можливості та перспективи щодо  підвищення ефективності роботи шахт.

«Я приїхав до Луганської області, щоб допомогти. Я хочу на місці розібратися у ситуації, що склалася на вугільних підприємствах. Нам потрібно визначитися, що робити з шахтами які, наприклад, видобувають на добу лише 25 тонн вугілля. При тому, що на такій шахті працює близько 4 тисяч працівників», – зазначив Міністр.

Під час поїздки планується відвідання шахт, спілкування з трудовими колективами ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Первомайськвугілля», ДП «Красноармійськвугілля» та ДП «Селидіввугілля».

Нагадаємо, у Міненерговугілля під час зустрічі з представниками галузевих профспілок та керівниками державних вугільних підприємств презентовано план заходів Міненерговугілля щодо реформування галузі. Зазначений план заходів був обговорений на засіданні колегії Міненерговугілля 25 жовтня цього року.

 

версія для друку