українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Уряд і я особисто - на службі в українського бізнесу
15.11.2016 | 19:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд готовий до спільного пошуку рішень з бізнесом, які приберуть перешкоди для його розвитку і забезпечать успішність інвестицій в Україні.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Щорічних загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації за участі Голови Представництва ЄС в Україні Х'юга Мінгареллі та членів Кабінету Міністрів.

"Уряд України, я як Прем'єр-міністр абсолютно повністю готові до якісного діалогу, до прийняття спільних рішень, які дозволять кожному з вас стати успішним. Через такий діалог, через відкритість, через те, що ми будемо спільно знаходити рішення у тих питаннях, які є актуальними, у нас буде спільний успіх, - наголосив Володимир Гройсман. - Уряд України і я особисто - ми є на службі українського бізнесу".

Володимир Гройсман зауважив, що для Уряду особливе значення має створення якісного бізнес-середовища і бізнес-клімату в Україні.

Уряд побудував із бізнесом якісний діалог для відкритого обговорення проблем, наголосив Прем'єр-міністр.

"Я глибоко переконаний в тому, що діалог, який ведемо сьогодні із бізнесом, дасть нам можливість якомога краще виконувати ті завдання, що стоять сьогодні перед владою", - зазначив він.

За його словами, ситуація у цьому напрямку починає змінюватися. Так, виконано низку завдань щодо ліквідації зайвих регуляцій, нещодавно розпочав роботу Офіс залучення та підтримки інвестицій в Україні, "покликаний бути тим інструментом, який в руках бізнесу дасть можливість зняти усі перешкоди і зробити кожну інвестицію в будь-якому регіоні країни успішною", знаходиться на початку своєї реформи митна служба країни.

"Ми хочемо створити необхідні сервіси, які б дозволили вам стати успішними. Але я категорично проти того, щоби хтось вам створював штучні перешкоди на шляху вашого розвитку", - підкреслив Володимир Гройсман, звертаючись до підприємців.

Разом з тим багато завдань і актуальних питань, що заважають розвитку бізнесу, залишаються на порядку денному, зауважив Голова Уряду. Серед них - створення справедливої судової системи, продовження дерегуляції.

Окремо Прем'єр-міністр наголосив на необхідності прийняття Парламентом змін до законодавства у частині адміністрування податків, що були напрацьовані Міністерством фінансів України, у тому числі за участі Європейської Бізнес Асоціації.

"Ми маємо створити якісні умови, за яких підприємець знає, що він сплатив свої податки, автоматично отримав відшкодування ПДВ, до нього не має жодних претензій з боку контролюючих органів", - зауважив Голова Уряду.

Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко відзначила відкритість Уряду до бізнесу та налаштованість на викорінення перепон для його розвитку: "Багато чого корисного Уряд зараз робить, позитивного. Ми це відчуваємо".

"Для нас, для Уряду, дуже важливо, щоб ваші інвестиції, ваші підприємства були успішними. Ми можемо багато говорити про розвиток економіки або макроекономічне зростання, але  дуже важливо, щоб ви відчули, що ситуація змінюється. Ви можете інвестувати, реінвестувати в розвиток нашої національної економіки, а ми маємо реагувати на ті запити, які в вашому бізнес-середовищі є, для того, щоби створювати нормальні умови", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку