українська російська англійська
Україна очікує, що ЄС виконає свої зобов'язання щодо лібералізації візового режиму та завершення ратифікації Угоди про асоціацію, - Володимир Гройсман
15.11.2016 | 19:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна очікує, що Європейський Союз виконає свої зобов'язання щодо лібералізації візового режиму для українських громадян та завершення ратифікації Угоди про асоціацію. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Щорічних загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації.

"Для України, українського суспільства, українських громадян єдиний вектор нашого розвитку є саме європейська інтеграція. Ми сьогодні очікуємо, що Європейський Союз виконає свої зобов'язання щодо впровадження безвізового режиму для українських громадян. Ми маємо зруйнувати ті усі перешкоди, які заважають нам швидкій інтеграції", - заявив він.

Голова Уряду також очікує, що Європейський Союз завершить ратифікацію Угоди про асоціацію із Україною.

"Це і ділова активність розвитку економіки, це і питання розвитку нашої економіки, і розвитку тих потенційних можливостей, які ми маємо щодо виконання Угоди із Європейським Союзом", - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку