українська російська англійська
Володимир Гройсман: Cпроби окремих політичних сил розхитати ситуацію є безвідповідальними і руйнівними для країни
16.11.2016 | 12:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Спроби дестабілізувати ситуацію у країні та вкинути її у кризу є руйнівними відносно держави, що лише почала економічне зростання, та її громадян. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Голова Уряду зауважив, що деякі політичні сили сьогодні намагаються "розхитати" ситуацію в країні під різними "соусами", лозунгами та приводами.

"За декілька останніх місяців багато брали тем, на яких хотіли розхитати ситуацію: і аграрний сектор, і банківський сектор, і тарифи, і все інше. Для чого? В когось є бажання дестабілізувати ситуацію в країні, тому що це суть їхнього життя, в когось є інші причини. Але усі ці причини є абсолютно руйнівними по відношенню до країни. Треба сьогодні концентруватися не на тому, щоб розхитати ситуацію, а концентруватися на тому, щоби забезпечити економічне зростання. А це можливо через нормальну прагматичну політику", - наголосив Володимир Гройсман.

"Те, що Україна вистояла, – український народ вистояв. Те, що ми виходимо на економічне зростання, це треба тільки підтримати і підсилити, а не знову ж таки вкинути країну у прірву", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Уряд України сумлінно працює над тим, щоб економічне зростання було відчутно для кожного українського громадянина, зауважив він.

"Ми не чарівники. За один день, один місяць, за півроку створити більш потужний ріст було неможливим. Але у короткостроковій перспективі ми можемо сьогодні проглядати достатньо стійку позицію щодо нашої економіки, щодо умов життя людини. Наше головне завдання – щоби  люди мали, за що себе утримувати, щоб мали нормальну заробітну плату і щоб на вулицях українських сіл, міст і селищ було безпечно. Щоб секторальні реформи, які ми проводимо, приводили до підвищення якості життя", - зазначив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку