українська російська англійська
Уряд ініціює заходи з подолання корупції у спиртовій галузі і підвищення ефективності управління
16.11.2016 | 14:58
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Урядовий законопроект щодо роздержавлення держпідприємств спиртової галузі та лібералізації ринку спирту в Україні дасть можливість подолати корупцію у спиртовій галузі та підвищити ефективність управління її підприємствами. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час розгляду проекту закону України "Про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі" на засіданні Уряду у середу.

"Наша пропозиція наступна – ми не збираємося підтримувати корупцію. Той закон, який ми сьогодні внесемо, може бути основою для прийняття Парламентом необхідних рішень. І ці рішення дадуть можливість ввести абсолютно конкурентне середовище, подолати корупцію і підвищити ефективність управління такими підприємствами, а не сидіти на тому, щоб зловживати усіма цими питаннями", - наголосив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду зауважив, що на державному підприємстві "Укрспирт" вигодувалося не одне покоління ділків, у тому числі політичних персон.

"Я думаю, що там були золоті яйця, може, і золоті батони. Але тільки для тих, хто контролював цю сферу, цю галузь", - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку