українська російська англійська
Ухвалено Закон "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями"
16.11.2016 | 16:06
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

16 листопада на ранковому засіданні Верховної Ради України ухвалено Закон України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями».

Законопроект розроблено Міністерством молоді та спорту України з метою забезпечення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності для України Конвенцією Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями.

Прийняття проекту Закону України спрямоване на попередження, виявлення та застосування санкцій проти національного чи транснаціонального маніпулювання національними і міжнародними спортивними змаганнями.

Метою згаданої Конвенції є сприяння національному та міжнародному співробітництву між відповідними державними органами та організаціями, залученими до спорту, та операторами спортивних ставок з метою протидії маніпулюванню спортивними змаганнями.

Конвенція зобов'язує держав-учасниць здійснити комплекс заходів щодо налагодження внутрішньодержавної та міжнародної взаємодії з питань запобігання та протидії маніпулюваннями під час спортивних змагань, зокрема у зв'язку зі ставками на спортивні змагання, виявлення правопорушень під час організації та проведення спортивних змагань, що мали наслідком маніпулювання такими змаганнями, притягнення до відповідальності винних у вчиненні зазначених правопорушень.

Як зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, сьогодні Парламент показав, що Україна за Fair Play у спорті. «Абсолютно різні фракції та групи Парламенту можуть знаходити спільну мову, коли цього потребує український спорт», - наголосив Ігор Жданов.

Із офіційним перекладом Конвенції можна ознайомитися ТУТ.

Матеріал проекту Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями -ТУТ.

 

 

версія для друку