українська російська англійська
Консультаційно-робочі підгрупи Мінприроди розпочали роботу над внесення пропозицій та зауважень до проекту Національної стратегії поводження з відходами
16.11.2016 | 19:03
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

У Мінприроди у період із 16 листопада до 18 листопада триватимуть засідання консультаційно-робочих підгруп для кожного основного джерела відходів, які охоплені проектом Національної стратегії поводження з відходами.

Як відомо, 28 жовтня 2016 року на засіданні експертної групи було затверджено анотовану структуру Стратегії поводження з відходами, текст якої оприлюднено на офіційному сайті Мінприроди

Весь цей час Мінприроди приймало від експертів пропозиції та зауваження до майбутнього загальнонаціонального документу, який визначатиме стратегію поводження з відходами.

Починаючи із 16 листопада у Мінприроди відбуватимуться засідання всіх шести консультаційно-робочих підгруп на яких розглядаються пропозиції та зауваження за результати аналізу проекту Національної стратегії поводження з відходами. 

До складу консультаційно-робочих підгруп увійшли представники різних інституцій, асоціації промислових підприємств, екологічні НУО, дослідні установи, споживчі організації та інші не менш шановані організації.

Консультаційно-робочі підгрупи працюють за напрямками: 

Муніципальні відходи;

Відходи будівництва та знесення;

Небезпечні відходи;

Промислові безпечні відходи;

Сільськогосподарські відходи;

Відходи електричного та електронного устаткування і використані батарейки та акумулятори.

Нагадаємо, раніше Міністр екології та природних ресурсів  Остап Семерак повідомив про створення робочої групи високого рівня з підготовки Національної стратегії поводження з відходами, в яку увійшли представники Міністерства регіональної політики, Міністерства економіки та міжнародні партнери.

 

версія для друку