українська російська англійська
Олександр Ярема зустрівся із учасниками українсько-польського молодіжного проекту «No Hate Speech Movement»
17.11.2016 | 10:07
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зустрівся із учасниками українсько-польського молодіжного проекту «No Hate Speech Movement».

Даний захід відбувається в рамках діяльності Українсько-Польської Ради обміну молоддю та реалізовується в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту.

Проект «No Hate Speech Movement» (Рух проти ненависті) започатковано у 2013 році Радою Європи. Мета проекту - протидія розпалюванню ненависті у спілкуванні, інтернет-мережі, засобах масової інформації шляхом надання молоді знань і навичок, необхідних для виявлення та протидії порушенням прав людини. Кампанія діє у 47 країнах Європи.

На сайті Міністерства можна також знайти українську он-лайн версію посібника Ради Європи, розробленого в рамках реалізації кампанії "Закладинки", за посиланням.

Польську делегацію, яка відвідала Міністерство молоді та спорту, в рамках заходу представляв національний координатор кампанії «Bez nienawisci» у Польщі – Асоціація молодих журналістів «Polis» (Stowarzyszenie Mlodych Dziennikarzy «Polis».

У зустрічі, яка відбулась 15 листопада, взяли участь 25 учасників з України та Польщі, активісти кампанії «Рух проти ненависті», координатор кампанії в Польщі Збігнев Буяк - представник Асоціації молодих журналістів «Polis» (Stowarzyszenie Mlodych Dziennikarzy «Polis») та координатори кампанії в Україні: Катерина Зезюліна, Володимир Виговський, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація «КВН України».

Основні заходи та зустрічі в рамках реалізації проекту відбудуться в Житомирі, де учасники зустрінуться з представниками закладів освіти та експертами сфери молоді.

Головною метою проекту є налагодження тісного діалогу, обмін досвідом та налагодження партнерських контактів активістів кампанії «No Hate Speech Movement», представників молодіжних та студентських організацій України та Польщі, залучення до кампанії нових партнерів і вироблення ефективних інструментів захисту прав людини он-лайн.

Під час зустрічі в Міністерстві учасники обговорили деталі реалізації кампанії в Україні та шляхи співпраці задля її посилення та досягнення кращих результатів.

Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив на важливості кампанії для України та актуальності її теми для сучасних українсько-польських відносин. Міністерство підтримує проведення різних заходів в рамках «No Hate Speech Movement» в Україні та заохочує налагодження співпраці з міжнародними партерами та обміну досвідом щодо боротьби з мовою ворожнечі.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанням співробітництва між молоддю України та Польщі та можливостям, які надає для молоді обох країн Українсько-Польська Рада обміну молоддю.

Заступник Міністра Олександр Ярема як голова української частини Українсько-Польської Ради обміну молоддю висловив переконання, що співпраця в рамках Ради буде посилюватись та збільшуватись фінансування на обміни між країнами. «Ми робимо все від нас залежне, щоб зі свого боку вже в наступному році вдвічі збільшити фінансування проектів в рамках Ради. Бачимо, отримуємо багато ідей та пропозицій від українських та польських організацій, які заслуговують на увагу та підтримку з боку держави. Тому будемо посилювати нашу співпрацю та розраховуємо на вашу активну участь», - наголосив Олександр Ярема.

Зустріч, яка відбулась у теплій і неформальній атмосфері, завершилася імпровізованим виступом учасниці проекту – Світлани Ніканорової, яка виконала кілька українських пісень.

 

версія для друку