українська російська англійська
Павло Розенко: Пенсійна реформа - це структурні зміни самого принципу пенсійного страхування
17.11.2016 | 11:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Ідея щодо підняття пенсійного віку в Україні на сьогодні абсолютно необґрунтована ні з фінансової, ні з політичної точки зору. Про це заявив Віце-премєр-міністр України Павло Розенко, коментуючи ухвалення у Польщі закону щодо зниження пенсійного віку.

«Польща знизила пенсійний вік. Це ще один аргумент щодо недоцільності підняття пенсійного віку в Україні. Переконаний, що підняття пенсійного віку в нинішній ситуації абсолютно необґрунтована ідея ні з фінансової, ні з політичної точки зору. І я постійно говорю про це, і нашим «ліберальним популістам», і експертам МВФ, які безапеляційно пропонують підняти пенсійний вік в Україні», - сказав Павло Розенко.

За його словами, в нинішніх умовах тотальної бідності та низької тривалості життя в Україні піднімати пенсійний вік неможливо. «В тому числі через те, що завжди знайдуться політичні сили, які виставлять «на щит» ідею зменшення пенсійного віку і після перемоги на виборах таки зроблять це», - зауважив Павло Розенко.

«Пенсійна реформа - це не підняття віку, а структурні зміни самого принципу пенсійного страхування, поступовий перехід від повністю збанкрутілої солідарної системи до трирівневої моделі (солідарна, накопичувальна, недержавна) пенсійного страхування!» - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку