українська російська англійська
Володимир Кістіон: Уряд готовий допомагати Одеському регіону у вирішенні проблемних питань, які виникають у перехідний період
17.11.2016 | 14:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів готовий надати максимальну підтримку виконавчій владі Одеської області у період до призначення нового керівника обласної державної адміністрації, який обиратиметься на відкритому конкурсі.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час робочої поїздки в Одеську область.

«Мета моєї поїздки - оцінити поточну ситуацію і максимально зрозуміти, де потрібна допомога Уряду України, центральних органів виконавчої влади керівництву Одеської області, місцевому самоврядуванню на цей перехідний період, поки вирішуються питання конкурсного призначення керівництва області. Наша основна місія - максимально, виходячи із складної ситуації, допомогти у цей період і керівництву, і мешканцям області, забезпечити їм комфортне проживання, і ті потреби, які щоденно виникають у кожного громадянина: це тепло, це електроенергія, це комфортний проїзд дорогами у складних погодних умовах», - підкреслив Володимир Кістіон.

Він також наголосив на особливій важливості спільної роботи центральних органів і місцевих органів влади саме зараз, коли опалювальний період вже розпочався і триває активна підготовка до зими.

«Враховуючи, що зараз досить відповідальний період – опалювальний період, ми повинні мати впевненість у стабільності ситуації. Ми повинні розуміти, як ми будемо жити сьогодні, як ми будемо рухатися завтра і які у нас оперативні і перспективні задачі на даний час», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку