українська російська англійська
За результатами відкритого конкурсу держсекретарем Мінекономрозвитку обрали Олексія Перевезенцева
17.11.2016 | 15:42
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендуватиме призначити Олексія Перевезенцева державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Рішення було ухвалено в середу, 16 листопада, за результатами відкритого конкурсу.

Олексій Перевезенцев має значний досвід роботи на дипломатичній службі. З 1999 року працював у Міністерстві закордонних справ України. Пройшов шлях від спеціаліста другої категорії відділу міжнародно-правових питань двостороннього співробітництва до третього секретаря відділу міжнародних договорів в МЗС України. З 2002 по 2009 рік працював головним консультантом управління по роботі з представництвами України та міжнародної інформації, а пізніше – головним консультантом відділу міжнародно-правових питань в Секретаріаті Президента України.

У 2009-2010 роках Олексій Перевезенцев був заступником директора Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

У Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев почав працювати в липні 2012 року на посаді заступника Директора юридичного департаменту. У грудні того ж року Олексія Перевезенцева призначили Директором юридичного департаменту. На цій посаді він перебуває сьогодні.

Відповідно до Закону “Про державну службу”, державний секретар має приступити до виконання своїх обов’язків не пізніше, ніж 1 січня 2017 року.

 

версія для друку