українська російська англійська
У Києві розпочала роботу міжнародна конференція щодо створення системи контролю за безпечністю виробництва та збуту молочних продуктів в Україні
17.11.2016 | 16:23
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

У Києві розпочала роботу річна міжнародна конференція «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні».

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, відкриваючи роботу конференції, наголосив на важливій ролі Швейцарсько-українського проекту із безпечності молока та можливості обміну досвідом і підвищення обізнаності зацікавлених сторін про систему контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків, а також про використання найкращих практик для виробництва безпечних молочних продуктів.

«Діяльність Проекту достатньо комплексно охоплює ті виклики та проблеми, які стоять перед молочним ринком України, починаючи від нормативного регулювання і закінчується тренінгами та організацією роботи між виробниками молока і переробними підприємствами. Сподіваюся, що наша співпраця призведе до спільного розуміння, бачення і організації цього ринку, щоб ми і ментально, і нормативно, і на рівні матеріально-технічного забезпечення виходили рівень розвинутих країн. А Держпродспоживслужба робитиме для цього все від нас залежне», - наголосив Володимир Лапа.

Організаторами конференції виступили Швейцарсько-український проект «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Конференція триватиме 17-18 листопада 2016 року.

Довідково

Швейцарсько-український проект «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO). Бенефіціаром є Держпродспоживслужба, виконавцем – компанія SAFOSO.

 

версія для друку