українська російська англійська
У Києві відкрито Координаційний центр для учасників АТО
18.11.2016 | 10:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У концертному залі Київського національного економічного університету за підтримки державних і громадських організацій відбулась урочиста церемонія відкриття Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім`ям.

Його унікальність полягає у тому, що він єдиний в Україні надає учасникам бойових дій повний спектр послуг за принципом «єдиного вікна». Тобто діючі та демобілізовані військовослужбовці за допомогою цієї установи вже не будуть обходити десятки інстанцій для оформлення та отримання гарантованих державою пільг. Все це зроблять за них працівники Центру.

До головних завдань закладу також входять соціальна адаптація та психологічна реабілітація фронтовиків, юридичні, медико-оздоровчі послуги, перекваліфікація та перенавчання воїнів на обрані цивільні спеціальності, багато іншого.

Слід зауважити, що всі послуги надаються безкоштовно.

При Координаційному центрі працюють музей Героїв АТО, кабінети: психолога, юриста, настільних ігор і масажу. Також його відвідувачі зможуть скористатись тренажерним, волейбольним й футбольним залами, стадіоном та тенісним кортом.

Під час відкриття для учасників заходу присутніх у концертному залі учасників АТО та членів їх родин поздоровили представники університету та його студенти, духовенство, громадські діячі.

 

версія для друку