українська російська англійська
Володимир Гройсман: Одеська область буде під особливою увагою Уряду до часу призначення голови обласної держадміністрації
18.11.2016 | 11:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд приділятиме необхідну увагу Одеському регіону до тих пір, допоки на публічному конкурсі не буде визначений кандидат на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

«Ми будемо приділяти необхідну увагу Одеському регіону до тих пір, поки буде проведений публічний конкурс і буде визначений кандидат на посаду голови обласної державної адміністрації Одеської області. Хочу вас запевнити, що з фахової точки зору Одеська область до того часу буде під особливою увагою», - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр повідомив, що відповідно до його доручення Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон разом із заступниками міністрів у четвер відвідав Одеську область, де зустрівся з усіма керівниками відповідальних підприємств з питань теплопостачання, інфраструктури, будівництва доріг та соціальної сфери.

 

версія для друку