українська російська англійська
Сподіваємось до кінця наступного року мати вже пробні потяги, які пройдуть крізь новий Бескидський тунель, - Володимир Омелян
18.11.2016 | 11:50
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Будівництво Бескидського тунелю триває відповідно до графіка і на кінець наступного року вже плануються перші пробні проходи потягів. Про це 18 листопада 2016 року, відвідуючи Бескидський тунель в рамках робочої поїздки до Закарпатської області, заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Інфраструктурні проекти – це довготривалі проекти. Має бути стабільна політика держави, прогнозованість і розвиток. Бескидський тунель – яскраве тому свідчення. Дуже приємно, що компанія дотримується графіків. Ми сподіваємось до кінця наступного року мати вже пробні потяги, які пройдуть крізь новий Бескидський тунель», - зазначив Володимир Омелян.

Міністр наголосив, що наразі цілий ряд великих інфраструктурних проектів, які здатні вирішити проблеми певних регіонів і покращити сполучення на державному рівні, знаходяться на стадії проектування: «Про інші інфраструктурні об’єкти в Україні, їх дуже багато, ми зможемо предметно говорити лише тоді, коли ми будемо готові. Зараз ми на стадії проектування. В першу чергу це мостові переходи, безумовно, це морські порти і, я сподіваюсь, новий проект на Укрзалізниці, який має втілити нова команда».

Відповідаючи на питання місцевих журналістів про інфраструктурні проекти для західних областей України, Володимир Омелян повідомив, що наразі тривають переговори з європейськими партнерами щодо уніфікації залізничних колій: «На Західній Україні є багато ідей щодо євроколії, щодо продовження українського стандарту колії на Європейський Союз. Але наразі це на стадії переговорів і треба дійти хоча б до стадії переговорів».

 

версія для друку