українська російська англійська
Говорити про підвищення пенсійного віку можна буде лише після суттєвого зростання тривалості життя українців, - Павло Розенко
18.11.2016 | 12:30
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вважає, що в нинішніх умовах дискусія щодо підняття пенсійного віку для українців є недоречною.

«Без підвищення реального рівня життя інайголовнішетривалості життя наших громадян говорити про підвищення пенсійного віку неправильно і недоречно», - сказав він в ефірі Громадського телебачення. 

«Спершу ми повинні сконцентруватися на проведенні реформ, які впливають на тривалість і якість життя. Це, зокрема, реформа системи охорони здоров’я, реформа системи соціальних послуг та забезпечення доступності цих послуг, насамперед, у сільській місцевості. Зараз ми можемо говорити про те, що ми повинні зробити для того, щоб тривалість життя українців збільшилася щонайменше на 10 років», - зазначив Павло Розенко.

«І лише коли ми побачимо, що тривалість життя наших громадян різко зросла, ми можемо повертатися до дискусії про підвищення пенсійного віку і говорити про те, що разом зі зростанням тривалості життя українців має зрости і тривалість їхнього трудового життя», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«А в нинішніх умовахця дискусія недоречна», - наголосив він.

 

версія для друку