українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Якщо Україна програє - з'являться інші жертви апетиту Кремля
18.11.2016 | 13:01
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Канади Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у круглому столі “Зустрічаючи нові загрози безпеці союзників Канади у Європі” за участю урядовців, парламентаріїв та експертів.

Виступаючи перед учасниками дискусії напередодні річниці Революції Гідності, Віце-прем`єр-міністр нагадала, що її причиною стала відмова українцям у їхньому бажанні підписати Угоду про асоціацію. “Пізніше Янукович залишив країну зі шрамами та ранами. Саме у цей час російські “чемні люди” атакували Україну та анексували Крим – коли Україна була найслабшою“,  - сказала вона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе  зазначила, що стикаючись із великими втратами на фронті та в економіці, “ми впевнено стоїмо на землі, оскільки віримо, що йдемо правильним шляхом”. За її словами, у цій боротьбі для України є дуже важливою одностайна підтримка Європейського Союзу, НАТО та всієї світової спільноти.

“Ми не маємо права розслаблятися. Маємо залишатися об’єднаними, аби протистояти викликам та загрозам світовому порядку, за який боремося лише ми, за порядок, що має бути збереженим, – наголосила Віце-прем`єр-міністр. – Якщо Україна програє, то з’являться інші жертви апетиту Кремля”.

Своєю чергою білоруський правозахисник Андрій Санніков сказав, що з огляду на агресивну поведінку Росії, світ не може дозволяти інтересам переважати над цінностями. “Говорячи про Акт Магнітського, ми потребуємо подібного світового законодавства”, – вважає він.

З оптимізмом бачить майбутнє Посол Латвії у Канаді Карліс Айхенбаумс. “Небагато людей бачать це, і це не так очевидно, але Росія, насправді, програє і вона у відчаї... Я співчуваю народу Росії... Час точно на нашому боці”, – переконаний пан Айхенбаумс.

 

версія для друку