українська російська англійська
Голова Державної прикордонної служби України в зоні проведення АТО перевірив готовність підрозділів до зими
18.11.2016 | 14:30
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко в ході робочої поїздки перевірив готовність підрозділів Східного регіонального управління до зимового періоду.

Як повідомлялось нещодавно, в Адміністрації Держприкордонслужби відбулося розширене засідання колегії, на якому розглядалося питання готовності органів і підрозділів прикордонного відомства до виконання завдань у зимовий період. Під час засідання зазначалося, що організація служби взимку вимагає суттєвих корективів, пов’язаних з різкою зміною погодних умов, обмеженими можливостями використання авіації, складною гідрометеорологічною обстановкою на морі. Також були визначені чіткі завдання всім керівникам органів Держприкордонслужби на місцях.

Саме тому для перевірки виконання завдань особовим складом та його забезпеченості всім необхідним очільник прикордонного відомства побував у підрозділах Донецького, Краматорського, Луганського, Харківського прикордонних загонів та Маріупольського загону морської охорони. Віктор Назаренко перевірив умови та організацію несення служби в КПВВ, прикордонних підрозділах, поспілкувався з військовослужбовцями, а також керівниками органів місцевого самоврядування і місцевими мешканцями. На ділянках Харківського та Луганського загонів Голова Державної прикордонної служби ознайомився із поточними результатами реалізації плану інженерно-технічного облаштування на українсько-російському кордоні.

Перебуваючи в зоні АТО, Голова Держприкордонслужби також ознайомився із ходом монтажу системи моніторингу надводної обстановки та оглянув матеріально-технічну базу. Зокрема, у Маріуполі він перевірив ходові характеристики нового швидкісного патрульного катеру типу УМС-1000. Тактико-технічні характеристики оновленого катера дозволять прикордонникам більш ефективно виконувати покладені на Морську охорону завдання.

У ході роботи Віктор Назаренко вказав керівникам органів охорони кордону на низку проблем в організації служби та тилового забезпечення, в цілому ж визнав, що стан готовності підрозділів до зими дозволяє зберегти життя та здоров’я особового складу і виконати усі поставлені завдання.  

 

версія для друку