українська російська англійська
У Мінкультури обговорили напрямки культурного співробітництва України та Німеччини
18.11.2016 | 15:05
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури Євген Нищук провів зустріч із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Ернстом Райхелем.

Під час зустрічі сторони обговорили налагодження більш тісного культурного співробітництва між Україною та Німеччиною.

«Я радий, що Ви ініціювали нашу зустріч і знаю, що цій зустрічі передувала велика робота Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей. Є чимало напрацювань по тих чи інших напрямках. Я сподіваюсь, що ті напрацювання, які ми маємо на сьогодні, слугуватимуть подальшому поглибленню нашої співпраці та налагодження взаєморозуміння», - сказав Євген Нищук.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхел відзначив високий рівень підготовки заходів, присвячених 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру, та висловив сподівання, що міжнародний пісенний конкурс Євробачення у 2017 році Україною буде проведено на такому ж високому рівні.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання налагодження співробітництва з Ґете-Інститутом та проведенні спільних культурно-мистецьких проектів.

 

версія для друку