українська російська англійська
Обговорено проект Концепції підготовки спортсменів України до Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020
18.11.2016 | 16:15
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

18 листопада у Мінмолодьспорту відбулося засідання робочої групи з розробки проекту Концепції підготовки спортсменів України до Ігор ХХХІІ Олімпіади в м.Токіо (Японія).

Засідання проходило під головуванням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, за участі членів робочої групи, науковців, експертів, фахівців Мінмолодьспорту та НОК України.

На початку засідання заступник директора департаменту олімпійського спорту Ірина Федюшина ознайомила присутніх з основними завданнями та параметрами проекту Концепції. Документ охоплює і розкриває такі напрями як: основні тенденції світового спорту, стан розвитку олімпійських видів спорту в Україні, організаційно-управлінське та науково-методичне забезпечення підготовки спортсменів, підготовка олімпійського резерву та антидопінгова діяльність.

За пропозицією Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, було вирішено, що проект Концепції буде прийнятий за основу, а робоча група протягом тижня внесе свої пропозиції.

“Важливо також провести громадське обговорення. Направити проект Концепції на розгляд та доопрацювання до Національного олімпійського комітету, федерацій, фізкультурно-спортивних товариств та спортивних управлінь на місцях. Таким чином, врахуємо конструктивні пропозиції всіх суб'єктів, причетних до процесу олімпійської підготовки”, - наголосив Ігор Жданов.

 

версія для друку