українська російська англійська
За десять місяців 2016 року столичні аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 31 млн грн
18.11.2016 | 16:34
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-жовтня  2016 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 31,3 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців апарату Північного офісу Держаудитслужби у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 47 досудових розслідувань та вручено три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено два позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму майже 1,5 млн грн.

У 37 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 188 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 77 – до дисциплінарної та матеріальної, 7 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 14,6 млн грн.

 

 

версія для друку