українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про заміну свідоцтв акціонерним товариствам у зв'язку з перереєстрацією ПАТ на ПрАТ
18.11.2016 | 17:03
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) інформує про зміну типу акціонерними товариствами та заміну свідоцтв про реєстрацію випуску акцій.

У період з 14 по 18 листопада 2016 року одне акціонерне товариство – ПрАТ «Тернівське» – пройшло процедуру заміни Свідоцтва про реєстрацію випуску акцій у зв’язку зі зміною найменування в частині зміни типу акціонерного товариства з публічного на приватне. Свої документи на заміну свідоцтва до Комісії надали – ПрАТ «Київське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» та ПрАТ «Сумське підприємство «Агротехсервіс».

Всього за період з 1 травня по 18 листопада 2016 року 228 акціонерних товариств змінили тип з ПАТ на ПрАТ.

Перелік акціонерних товариств, які у вказаний період отримали нове свідоцтво про реєстрацію випуску акцій, а також перелік товариств, які надали документи на заміну свідоцтва, додається.

Нагадаємо, що з 1 травня 2016 року після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» у публічних акціонерних товариств (ПАТ) з’явилась можливість за бажанням змінити тип на приватне акціонерне товариство (ПрАТ).

До уваги фондових бірж! Відповідно до вимог чинного законодавства в обігу на фондових біржах можуть перебувати лише акції ПАТ. Акціонерні товариства, які змінили тип з ПАТ на ПрАТ, повинні бути виключені з біржових списків фондових бірж.

 

 

 

версія для друку