українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Ми хочемо розглянути можливість додаткових тренувань наших військових у Великій Британії
19.11.2016 | 16:31
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Канади відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та Міністра Оборони Великої Британії Сера Майкла Феллона.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Міністру за допомогу країни у тренуванні українських солдатів та обговорила можливості розширення такої співпраці. “Ми віримо тому, що чуємо від наших солдатів і від наших міжнародних партнерів, що досвід тренувань є взаємовигідним. Ми сподіваємося, що зможемо розвинути цей успіх і хочемо розглянути можливості додаткових тренувань у Об’єднаному Королівстві для наших офіцерів чи подовження часу їхніх навчань”, – зазначила вона.

Сер Майкл Феллон, своєю чергою відповів: “Ви не маєте дякувати нам – ми робимо це, тому що це правильно. Ми робимо все задля того, щоб допомогти вам. Також ми впевнені, що територіальна цілісність України має поважатися”.

Окремо співрозмовники ухвалили основні цілі роботи Ради радників оборонної реформи, а також впровадження необхідних змін. Британська сторона високо оцінила розроблену дорожню карту.

Також Віце-прем’єр-міністр повідомила про головні проблеми з якими зараз стикається України: “Наші критично важливі запити наразі – це розмінування, кібербезпека, захист стратегічної національної інфраструктури і довгострокова реабілітація наших солдатів”.

 

версія для друку