українська російська англійська
Землевпорядники Тернопілля зарезервували для учасників АТО понад п'ять тисяч гектарів земель
21.11.2016 | 11:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Фахівці головного управління Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Тернопільської області оновили перелік земель, які можуть бути надані учасникам АТО.

У листопаді 2016 року зарезервовано понад 5 тисяч гектарів земель.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Зборівському районі – 503 га, Борщівському та Шумському районах – по 492 га, Козівському районі – 387 га та Заліщицькому районі – 364 гектари. Також у Бучацькому, Гусятинському та Теребовлянському районах зарезервовано по більше ніж 300 гектарів для надання у власність учасникам антитерористичної операції.

Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 4334 га, індивідуального садівництва – 717 га, будівництва та обслуговування житла – 187 гектарів.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На офіційному сайті головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, що мають намір отримати земельні ділянки на Тернопіллі у власність.

 

версія для друку