українська російська англійська
У Національному університеті оборони України розпочав роботу Другий Антикорупційний тиждень
21.11.2016 | 13:43
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 листопада, на базі Національного університету оборони України імені І. Черняховського, розпочав роботу Другий Антикорупційний тиждень за участю керівництва Міністерства оборони України, представників Ради національної безпеки і оборони України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати України, Головної військової прокуратури, військових навчальних закладів, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії прокуратури України, Проектного офісу реформ, громадських та неурядових організацій, а також експертів міжнародної спільноти — НАТО, Transparency Interantional, DCAF, Міністерства оборони Великої Британії.

Другий Антикорупційний тиждень має на меті поінформувати українську та міжнародну спільноту про хід виконання Антикорупційної програми оборонним відомством України на 2015-2017 роки, а також окреслити здобутки та виклики, які виникли під час виконання її завдань та заходів у 2015-2016 роках. Також опрацювати пропозиції щодо посилення антикорупційної діяльності в рамках реалізації заходів антикорупційних програм Міністерства оборони України на 2015-2017 роки та на подальшу перспективу.

Головним завданням Антикорупційного тижня є розробка рекомендацій щодо уточнення заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 рік та рекомендацій щодо заходів у подальшій антикорупційній діяльності оборонного відомства, обговорення перспектив Національного агентства з питань запобігання корупції та його взаємодію із установами Міністерства оборони України, обмін досвідом та думками, які мають практичне значення для розвитку антикорупційних програм у державі.

Проведення Тижня демонструє відкритість Міністерства оборони України по відношенню до світової спільноти та прагнення відомства подолати корупційні прояви. 

версія для друку