українська російська англійська
Україна готова співпрацювати із Хорватією у проекті будівництва нового LNG-терміналу, - Володимир Гройсман
21.11.2016 | 13:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністри України Володимир Гройсман та Хорватії Андрей Пленкович під час зустрічі у рамках першого в історії офіційного візиту Прем'єр-міністра Хорватії до України обговорили питання співпраці в енергетичній сфері.

Володимир Гройсман зазначив, що Хорватія має плани щодо будівництва LNG-терміналу, і Україна готова взяти участь у цьому проекті. Голова Уряду наголосив, що Україна зацікавлена у диверсифікації джерел постачання нафти і газу.

"Це може бути дуже гарною можливістю поглиблення нашої співпраці і зміцнення нашої енергетичної незалежності", - підкреслив Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами за результатами зустрічі із Прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.

За словами Голови українського Уряду, для України є важливою співпраця із Хорватією в енергетичній сфері.

"Те, що плани Хорватії полягають у будівництві нового LNG-терміналу, повністю співпадає із нашими пріоритетами. Ми готові бути у цьому проекті партнерами, і зацікавлені у тому, щоб диверсифікувати постачання газу в Україну. І цей проект для нас є теж дуже цікавим і ми би хотіли, щоб він був успішно реалізованим в Хорватії", - наголосив Володимир Гройсман під час відкриття Українсько-хорватського бізнес-форуму.

 

версія для друку