українська російська англійська
Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами, — Ігор Долгов
21.11.2016 | 15:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами. На цьому 21 листопада наголосив, заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов під час відкриття Другого Антикорупційного тижня.

«У складних економічних умовах Уряд України, Верховна Рада України, весь народ підтримує Збройні Сили України і підтримує реформаторські процеси, які почалися в нашій державі. Керівництво держави робить все можливо щоб забезпечити достойне фінансування сектору безпеки й оборони. І наше завдання — максимально ефективно використати ці фінансові ресурси і спрямувати їх на виконання тих завдань, які визначив Президент України, і вирішення яких очікує від нас Український народ, — зазначив Ігор Долгов.

«Корупцію не можливо подолати в окремому секторі безпеки, якщо не боротись в усій країні, українському суспільстві. А головним документом, який визначає шляхи реформування ЗС України до 2020 року, є схвалений Президентом України Стратегічний оборонний бюлетень, який охоплює всі напрями реформування сектору безпеки. Цей документ чітко визначає кроки боротьби з корупцією», — підкреслив заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції.

«Результатом боротьби з корупцією є те, що український воїн добре навчений, одягнений, підготовлений і володіє необхідними ресурсами. І щоб ті всі ресурси, які виділяє держава, доходили до бійця, який захищає нас з вами», — підкреслив Ігор Долгов.

Окремо Ігор Долгов зупинився на питаннях міжнародного співробітництва та співпраці з іноземними компаніями й організаціями, які допомагають оборонному відомству проводити реформи та виявляти прояви корупції у відомстві.

«Будування цілісності, виховання доброчесності та боротьба з корупцією в оборонному секторі та усіх успіхів у реформуванні сектору безпеки ми досягли саме завдяки міжнародній  співпраці, — зауважив заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції.

Як вже повідомлялося, сьогодні на базі Національного університету оборони України імені І. Черняховського розпочав роботу Другий Антикорупційний тиждень за участю керівництва Міністерства оборони України, представників Ради національної безпеки і оборони України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати України, Головної військової прокуратури, військових навчальних закладів, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії прокуратури України, Проектного офісу реформ, громадських та неурядових організацій, а також експертів міжнародної спільноти — НАТО, Transparency Interantional, DCAF, Міністерства оборони Великої Британії.

В рамках відкриття заходу відбулася прес-конференція для представників засобів масової інформації, в якій взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, посол Великобританії в Україні Джудіф Гоуф, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінніков.

 

версія для друку