українська російська англійська
МОЗ України підтримає реформаторські проекти, ініційовані на Харківщині
22.11.2016 | 10:07
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

До кінця поточного року «медичний бюджет» в Харківській області буде виконано на 100%, а регіональні ініціативи щодо впровадження реформ в 2017 році МОЗ України всебічно підтримає та допоможе в імплементації. Про це розповів заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк за підсумками виїзного засідання Комітету ВР з питань бюджету, участь в якому взяли представники МОЗ, Мінфіну, Міносвіти, Мінінфраструктури, Харківської ОДА та місцевих рад.

Як зазначив Павло Ковтонюк, проблеми в цьому регіоні є аналогічними до інших, однак влада цілком впорається з ними, оскільки Харків – один з флагманів економіки.

«Харківська область по виконанню бюджету одна з передових в Україні. Крім того, в області непогані власні надходження від бюджетної децентралізації, і ми сподіваємось, що вони будуть використані в тому числі і на розвиток медичної галузі», - зазначив заступник Міністра.

Він також підкреслив, що МОЗ підтримає дві регіональні ініціативи, які зараз стоять на порядку денному в Харківській області - пілотний проект щодо розвитку первинної допомоги в Чугуївському районі та ініціативу щодо автономізації обласних закладів охорони здоров’я.

«Якщо влада області буде реалізовувати ці проекти, вона матиме максимальну підтримку Міністерства охорони здоров’я», - запевнив Павло Ковтонюк.

 

версія для друку