українська російська англійська
Олександр Ярема: Надзвичайно важливо проводити зустрічі із молоддю, щоб безпосередньо почути про нагальні проблеми та спільно знайти шляхи їх вирішення
22.11.2016 | 15:02
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

21 листопада заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, під час робочої поїздки до Полтави, зустрівся із представниками обласних молодіжних громадських організацій.

За словами Олександра Яреми, головною метою візиту є моніторинг реалізації молодіжної політики на Полтавщині.

“Зараз відбувається планування тих заходів і подій, які будуть реалізовуватись у наступному році. Тож для Міністерства молоді та спорту актуально проаналізувати очікування регіону від співпраці”, - зазначив посадовець.

Олександр Ярема розповів про основні завдання, яке ставить перед собою Мінмолодьспорту. Йшлося, зокрема, про розвиток молодіжних центрів, зайнятість та створення нових робочих місць для молоді.

Із активістами молодіжного руху заступник Міністра обговорив і питання національно-патріотичного виховання, і міжнародної співпраці.

“Втілення молодіжної політики на партнерських засадах — одне із головних завдань Міністерства, - наголосив Олександр Ярема. - Отже, ключовим на сьогодні є безпосереднє спілкування із молоддю, спільний пошук способів і шляхів вирішення нагальних проблем”.

Заступник Міністра відвідав молодіжний центр у Полтаві, в приміщенні обласної ради зустрівся із головами студентських рад.

 

 

версія для друку