українська російська англійська
У 2016 році контракт зі Збройними Силами України уклало близько 64 тисяч військовослужбовців
22.11.2016 | 19:20
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У 2016 році контракт зі Збройними Силами України уклало близько 64 тисяч військовослужбовців, - повідомив сьогодні, 22 листопада, заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

«З початку року контракт з Українським військом уклало вже майже 64 тисячі військовослужбовців, із яких близько 7200 – це офіцери, – підкреслив Олег Шевчук та додав, що «дієвими стимулами вступу на контрактну службу є гідне грошове забезпечення, можливість здобути безкоштовну вищу освіту, отримати безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок тощо».

Заступник Міністра оборони України наголосив, що питому вагу військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах України планується поступово збільшити до 80% від чисельності рядового, сержантського та старшинського складу.

«Під час розподілу контрактників пріоритет надаватиметься комплектуванню посад молодших командирів, бойових посад у складі екіпажів та обслуг, а також інших посад, які визначають бойову спроможність підрозділів. Водночас військовослужбовці строкової служби комплектуватимуть небойові військові частини та підрозділи забезпечення частин бойового складу», – зазначив Олег Шевчук.

 

 

версія для друку