українська російська англійська
Олег Шевчук: У ході реформування ЗСУ враховується потенціал іноземних радників стратегічного рівня та Комплексного пакета допомоги НАТО
22.11.2016 | 17:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У ході реформування Збройних Сил враховується потенціал іноземних радників стратегічного рівня та Комплексного пакета допомоги НАТО. Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

«У ході оборонного реформування враховується потенціал іноземних радників стратегічного рівня від Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади та Литовської Республіки, які нещодавно розпочали практичну роботу у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, а також Комплексного пакета допомоги НАТО. Залучається потенціал наукових та науково-дослідних установ України», – наголосив він.

Заступник Міністра оборони України підкреслив, що положення Комплексного пакета допомоги НАТО враховані в Дорожній карті оборонної реформи, проекті Державної програми розвитку Збройних Сил України та Положенні про Комітет реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Олег Шевчук зазначив, що наступного року продовжити ефективне здійснення заходів оборонного реформування допоможе бюджет Міністерства оборони України, який майже на чверть більший порівняно з 2016 роком.

 

 

версія для друку