українська російська англійська
Віктор Довгань обговорив проекти залучення японських інвестицій в транспортну інфраструктуру
23.11.2016 | 11:34
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

21-23 листопада 2016 року заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань в складі урядової делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим перебував з робочим візитом в Японії.

Були проведені зустрічі з Японською агенцією із міжнародного співробітництва (JICA), Японською організацією міжнародної торгівлі (JETRO) та найбільшими компаніями, які входять до Японської федерації бізнесу (KEIDANREN)

Віктор Довгань обговорив проекти залучення японських інвестицій в транспортну інфраструктуру, а саме:

- будівництво мостового переходу через р. Південний Буг у м. Миколаїв;

- розвиток портової інфраструктури Одеської та Миколаївської області (днопоглиблювальні роботи та реконструкція причалів).

У Комітеті розвитку співпраці з Україною взяли участь понад 30 японських корпорацій, серед яких Marubeni, Sumitomo, Nippon Steel, Itochu та Mitsubishi. Сторони домовилися погодити експертний звіт JICA з вивчення логістичного потенціалу транспортної системи півдня України, включаючи проект надання кредиту на будівництво мосту в Миколаєві до червня 2017 року, та організувати участь японських компаній в інвестиційних проектах в Україні.

У разі збільшення пасажиропотоку між Японією та Україною Міністерство інфраструктури запропонувало розглянути проект Угоди про повітряне сполучення та відкриття прямого авіа рейсу між Києвом та Токіо.

 

версія для друку