українська російська англійська
Голова Уряду: Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес
23.11.2016 | 12:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд рішуче налаштований знімати усі бар'єри та перепони, що заважають розвитку бізнесу в Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Ми готові знімати усі бар'єри, усі перепони для того, щоб бізнес швидше розвивався", - підкреслив Голова Уряду.

Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд бореться за збільшення економічного зростання. Це можливо забезпечити "тільки тоді, коли буде серйозна дерегуляція, інвестиція в реальний сектор економіки, і для цього  потрібно створювати такі умови".

Уряд запровадив тісний діалог з бізнесом, регулярні зустрічі для того, щоб "зрозуміти, в яких умовах живе підприємництво", зазначив Прем'єр-міністр.

Він зауважив, що запрошує на такі зустрічі із бізнесом представників силових, контролюючих органів, профільних міністерств.

"Я хочу, щоб представники влади і контролюючих структур бачили очі підприємців. Я хочу відучити державний апарат "кошмарити" бізнес. Це дуже важливе питання. Треба зрозуміти, хто заради кого працює і у кого, які функції", - наголосив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що мав десятирічний досвід підприємництва та знає, як непросто складаються відносини між бізнесом і державою.

"Треба створювати умови, за яких ніхто не буде штучно перешкоджати бізнесу розвиватися", - підкреслив він.

За словами Голови Уряду, у різних нормативно-правових актах України записано багато "безглуздих речей". У питанні відміни таких обмежень треба діяти рішуче, швидко і, головне, не вводити нових регуляцій, переконаний Прем'єр-міністр.

"Ні в кого не повинно бути сумнівів, що у нашого Уряду є така рішучість", - зазначив Володимир Гройсман.

 

 

 

версія для друку