українська російська англійська
Володимир Гройсман: Необхідно посилити вимоги до будівництва об'єктів в частині урахування потреб людей з обмеженими можливостями
23.11.2016 | 13:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за посилення вимог до будівництва та реконструкції об'єктів щодо урахування особливих потреб людей з обмеженими можливостями. Про це заявив Голова Уряду під час засідання у середу.

"Нам потрібно у ДБН [державні будівельні норми] посилювати такі вимоги особливо до нових об'єктів або реконструйованих, де би ми розробили нормальну адаптацію до людей, які мають особливі потреби, починаючи від шкіл, там де треба інклюзив, і завершуючи об'єктами соціальної інфраструктури, щоб адаптовані були і туалетні кімнати, і в'їзди, і виїзди, і у тому числі місцевий транспорт", - наголосив Володимир Гройсман.

"Тут треба тільки посилювати вимоги і об'єднуватися з громадськими організаціями", - зазначив він.

Голова Уряду переконаний, що добросовісні забудовники з розумінням поставляться до цього питання. Так, у нових об'єктах, що будуються, часто враховані особливі потреби людей з обмеженими можливостями.

Прем'єр-міністр навів власний досвід прийому в експлуатацію об'єктів будівництва. Під час перебування на посаді міського голови Володимир Гройсман включив до складу відповідної комісії людину з обмеженими можливостями, що одразу сприяло наведенню порядку у цьому питанні.

 

версія для друку