українська російська англійська
Працюємо, щоб у ЄС купували більше нашої продукції, - Тарас Кутовий
23.11.2016 | 17:27
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Зараз ми працюємо, щоб у ЄС купували більше нашої продукції. З часом кількість наших продуктів в ЄС буде зростати. Наприклад, обсяги зерна зростають.

Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства України у програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною" на 24 каналі. «Шляхом переговорів ми отримали збільшення квот. Це приблизно 200 мільйонів гривень додаткових квот», - додав Міністр.

Міністр повідомив, що українська продукція в ЄС вже є. Наприклад, обсяги постачання концентрованого яблучного соку дуже великі.

«Сучасна економіка – це торгівельні війни. Було б хибно думати, що всі держави відкриють нам свої кордони для нашої продукції. Європа захищає свій ринок. ЄС зробив кілька кроків у бік квот», - сказав Міністр. Також Тарас Кутовий наголосив, що питання якості на європейських ринках вимагає особливої уваги.

«Що стосується торгівлі з країнами Азії – то вона наразі обмежена. Росія ввела обмежувальні заходи – логістичні, торгівельні і транспортні», - прокоментував Тарас Кутовий та повідомив, що ведуться переговори з країнами, які могли би купувати українську продукцію, але в силу перекритого наземного транспорту і обмежених можливостей портів – цього не роблять. «Обсяг можливої торгівлі міг би сягати сотні мільйонів доларів», - підкреслив Міністр.

 

версія для друку