українська російська англійська
Зменшення кількості надзвичайних ситуацій в Україні та реформування системи цивільного захисту- пріоритетні завдання ДСНС,- Микола Чечоткін
23.11.2016 | 18:19
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

23 листопада на території Центру безпеки громадян (м. Лиман Донецької області) було проведено розширене засідання Колегії ДСНС за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2016 року. Участь у засіданні взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Донецької ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, а також керівники самостійних структурних підрозділів апарату та начальники територіальних органів ДСНС.

“Цього року ми розпочали реформу ДСНС, основним напрямком якої є, перш за все, ліквідація пожежної інспекції в тому вигляді, в якому вона існує зараз. Малий і середній бізнес отримають альтернативу плановим перевіркам — добровільне страхування. Разом з тим, серед пріоритетів роботи — підняття рівня заробітної плати рятувальників, що відбуватиметься поетапно наступного року”, - зазначив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

У свою чергу, Голова Донецької ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський поінформував присутніх, що до кінця року на Донеччині у трьох новостворених територіальних громадах функціонуватимуть Центри безпеки громадян, перший із яких відкрито сьогодні на території Лиманської об’єднаної територіальної громади. Наступного року на Донеччині планується відкрити ще 5 таких Центрів.

Під час засідання учасники також обговорили результати роботи ДСНС України впродовж січня-вересня 2016 року та проаналізували стан реалізації Пілотних проектів щодо організації заходів цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад.

За результатами колегії Голова ДСНС Микола Чечоткін визначив подальші пріоритетні завдання діяльності Служби. Зокрема: зменшення кількості надзвичайних ситуацій, пожеж і негативних наслідків від них у кожному регіоні і в Україні в цілому; подолання корупції в системі ДСНС; подальша реалізація основних напрямків реформування Служби; покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних формувань; покращення соціальних стандартів працівників ДСНС, зокрема: підвищення грошового утримання, покращення житлово-побутових умов, речового забезпечення.

 

версія для друку