українська російська англійська
Щодо оформлення 58-го так званого гумконвою з Росії
24.11.2016 | 09:56
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні вранці РФ в односторонньому порядку здійснила пропуск на територію України (п’ятдесят восьмого) так званого гуманітарного конвою.

Оскільки російська сторона в черговий раз здійснила ввезення «гуманітарної допомоги» з порушенням норм міжнародного і національного права та погоджених модальностей, а також враховуючи те, що представники МКЧХ не брали у оформленні участі, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

Загалом з 5.55 до 7.10 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну прослідували дві колони т.з. гумконвою у складі 47 автомобілів.

У ході візуального огляду транспортних засобів було встановлено, що вантажівки, нібито, заповнені продуктами харчування, медикаментами, вживаними теплими речами та обігрівачами. Традиційно автівки слідували напівпорожніми, а їхня кількість не відповідала заявленій у попередній ноті МЗС РФ. У документі йшлося про 40 автомобілів, а через кордон прослідувало 47.

 

версія для друку