українська російська англійська
Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідав Верховний головнокомандувач Об'єднаних Збройних сил НАТО в Європі
24.11.2016 | 09:59
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

23 листопада на Львівщину завітала делегація Збройних сил США, яку очолював Верховний головнокомандувач Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерал Кьортіс Скапарротті.

Основною метою перебування американської делегації на полігоні було спостереження за ходом підготовки підрозділів ЗС України іноземними інструкторами в рамках “Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U)”.

Під час візиту  генерала Скапарротті супроводжували начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук та перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

На ділянці “Будинок обшуку – населений пункт” представники США спостерігали за ходом підготовки однієї з рот 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України. Під проводом американських інструкторів українські десантники відпрацьовували тактичні вправи із зачистки населеного пункту та звільнення заручників.

Також американські гості побували на заняттях із вогневої підготовки та побачили дії у складі взводу із використанням штатного озброєння та військової техніки.

Перебуваючи на МЦМБ генерал Кьортіс Скапарротті поспілкувався із українськими десантниками, які проходять вишкіл на полігоні, а також відзначив американських військовослужбовців-інструкторів черговими військовими званнями та відзнаками за бездоганну службу.

версія для друку