українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у Форумі "Україна-Ізраїль 2016"
24.11.2016 | 14:08
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у Форумі «Україна-Ізраїль 2016. 25 років дипломатичних відносин: від загальної спадщини до спільного бачення», основною метою якого  є обговорення співпраці між двома країнами у таких сферах як освіта, туризм, охорона здоров’я, сільське гоcподарство, а також окреслення головних напрямків майбутнього співробітництва. У Форумі також взяли участь: спікер Кнесету Держави Ізраїль Юлій Едельштейн,  Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські, члени Уряду,  депутати Верховної Ради та Кнесету, представники бізнесу та міжнародних фінансових організацій обох країн.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко від імені Уряду та особисто від Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана привітав учасників Форуму із 25-літтям встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем і зазначив, що офіційний візит спікера Кнесету  Держави Ізраїль Юлія Едельштейна вперше за останні  23 роки свідчить про активний розвиток співпраці між двома країнами.

«Ми будемо й надалі робити все для зміцнення дружби між Україною та Ізраїлем», - наголосив  В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що в історії наших народів є багато драматичних сторінок.

 «Єврейський народ пережив жахливу трагедію Голокосту. Український народ пережив страшну трагедію Голодомору. Наші народи знають ціну життю, незалежності та  територіальній цілісності своїх країн», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Згадуючи про трагедію Бабиного Яру, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що це – спільна історія та пам'ять і Україна доклала усіх зусиль для відзначення на високому рівні 75-роковин трагедії Бабиного Яру, які відбулися у вересні цього року.

 

версія для друку